استخدام و همکاری

 با سلام

خوشبختیم به اطلاع برسانیم سایت www.Asemanak.com جهت درج آگهی رایگان مشاغل، املاک و خودرو شما با رویکردی نوین در تحقق شهروند الکترونیک در سراسر کشور با امکاناتی نوینی همچون جستجوی پیشرفته از روی نقشه، پا به عرصه وب گذاشته است.

علاقمندان به کار می‌توانند با صرف کمی زمان کار پر سودی را تا 50% به عنوان حق بازاریابی دریافت نمایند. در ذیل راهنمای تبلیغات ویژه موجود می‌باشد. در هر یک از موارد زیر شما می‌توانید سفارش تبلیغات را از مشتری گرفته و ثبت نمایید. بعد از پرداخت طبق جدول زیر انتهای هر ماه توسط آسمانک با شما تسویه حساب کامل می‌شود.

بدین منظور ابتدا درخواست و مشخصات خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید. سپس با توجه به توضیحات زیر کار خود را شروع کنید. موارد مورد نیاز جهت ارسال: نام و نام خانوادگی / نام پدر / کد ملی / مقطع تحصیلی / رشته تحصیلی / تلفن ثابت / تلفن همراه اصلی / تلفن همراه دارای تلگرام / شماره کارت بانکی / رزومه در صورت تمایل /  http://asemanak.com/Home/ContactUs

سپس شما از طریق لینک زیر می‌توانید آگهی‌های سفارش گرفته شده را درج نمایید. توجه نمایید که راهنمای تبلیغات ویژه در سمت چپ همین صفحه موجود می‌باشد. در ضمن در هنگام درج آگهی ویژه می‌بایست در انتهای توضیحات، کد فعالیت که بعد از ارسال درخواست و مشخصات به شما تقدیم می‌گردد را درج نمایید. شایان ذکر است که آگهی‌های ویژه بعد از تایید با ارسال فاکتور و پرداخت توسط مشتری فعال می‌گردد. http://asemanak.com/Home/CreateAdvertising

نوع دیگری از آگهی‌های ویژه نیز وجود دارد که شما می‌توانید بعد از درج آگهی رایگان از مشتری بخواهید با پرداخت مبلغ 20.000 تومان آگهی خود را ویژه نماید. توجه داشته باشید در ابتدای ثبت در انتهای بخش توضیحات حتما کدفعالیت را درج نمایید در غیر این صورت آسمانک پذیرای ثبت آن آگهی توسط شما نمی‌باشد. لازم به ذکر است که این دسته از آگهی‌ها نیز شامل موارد مندرج در جدول زیر نیز می‌شود.

 

نکات پر اهمیت:

  • هر فرد برای دریافت اولین مبلغ حق بازاریابی خود می‌بایست حداقل 3 تبلیغ ویزه از مشتری دریافت و درج نماید.
  • در انتهای هر ماه لغایت هفته اول ماه بعد با شما تسویه حساب کامل انجام می‌گیرد.
  • کسانی که بتوانند به مدت 6 ماه بیشتر از 10 آگهی در ماه دریافت نمایند می‌توانند علاوه بر مزایای فوق نمایندگی آسمانک را با مزایای بیشتر دریافت نمایند.
  • شماره‌های تماس، ایمیل و سایر مشخصات ارتباطی آگهی حتما می‌بایست متعلق به مشتری‌های ثبت شده باشد نه نماینده. نماینده تنها کد مربوطه‌اش در انتهای توضیحات درج می‌شود.