حریم شخصی کاربران

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. به اعتقاد ما، حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در این سایت، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف ما، آگاه ساختن شما درباره‌ نوع و نحوه‌ استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام پر کردن فرم‌های مربوطه، از جانب شما دریافت می‌گردد.

تنها اطلاعات شخصی که ما جمع آوری می‌کنیم اطلاعاتی است که شما در هنگام ثبت عضویت و یا پر کردن فرم‌ها برای ما می‌فرستید. این اطلاعات شامل موارد ذیل می‌باشد:

  • نام و نام خانوادگی
  • تلفن همراه
  • آدرس ایمیل

هدف از درخواست اطلاعات فوق فقط جهت برقراری تماس با شما در صورت نیاز می‌باشد. این اطلاعات جمع‌آوری شده، تنها برای منظورهای خاص خود به کار برده می‌شوند. ما هیچ یک از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت مگر به حکم قانونی و مقررات وابسته به آن.

همه اطلاعات شخصی جمع آوری شده در بانک اطلاعاتی داخلی ذخیره شده و ابداً قابل دسترسی از طریق اینترنت نیست. ما هرگز اطلاعات شخصی شما را به هیچ فرد و سازمانی ارائه نخواهیم داد. پس اطمینان کامل داشته باشید که همه اطلاعات شما کاملا خصوصی نزد ما محفوظ خواهد ماند. اطلاعاتی که می‌خواهید در قسمت عمومی بخش خدمات ارائه دهید، شامل سیاست حریم خصوصی نیست زیرا خودتان داوطلبانه این اطلاعات را در اختیار عموم قرار داده‌اید. ممکن است اطلاعات کاربران عضو از سوی دیگر کاربران، بدون اخذ مجوز از سوی آسمانک، در وب سایت‌های دیگر درج شود. گروه آسمانک در رابطه با وبسایت‌های دیگر مسئولیتی بر عهده ندارد.

کاربران قادرند که با عدم عضویت در سایت، همه اطلاعات شخصی خود را حذف نمایند. لطفاً به یاد داشته باشید که با عدم عضویت، همه اطلاعات شما از جمله فایل‌های سپرده شده املاک، سفارشات املاک، پیام‌ها و ... برای همیشه از بانک‌های اطلاعاتی حذف خواهد شد.

این سایت حاوی پیوندهایی با دیگر سایت‌های موجود می‌باشد. بدیهی است که گروه آسمانک مسئول محتوا و یا نحوه‌ استفاده‌ کاربران از این سایت‌ها نخواهد بود. تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت يعنی www.asemanak.com است. توجه داشته باشید ما با هيچ روش ديگری جز تماس و یا ارسال ایمیل از طرف تلفن‌ها و آدرس‌های رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نخواهیم گرفت.