حقوق و قوانین

هدف آسمانک ایجاد اطمینان نسبت به صحت کلیه‌ مطالب عنوان شده در تمامی بخش‌های سایت است. ضمن اعلام آنکه مسئولین این سامانه نهایت کوشش و دقت خود را جهت بررسی و تعیین اصالت، صحت و سقم مطالب ارائه شده بعمل می‌آورند، با این حال هرگونه تضمینی را بابت درست بودن و یا قابل اعتماد بودن مطالب مذکور از خود سلب می‌نمایند.

  • قیمت های عنوان شده در بخش املاک آسمانک، تنها نظرات اولیه مالکین محترم می‌باشد و چه بسا مالکین در زمان انجام معامله بسیار کمتر از قیمت اولیه حاضر به امضاء قرارداد ذیربط باشند و همچنین به دلیل امکان تغییر در بعضی از ضوابط و دستورالعمل‌های مربوط به ارگان‌های خدماتی از قبیل شهرداری‎ها و ادارات ثبت اسناد و املاک حتی الامکان سعی در به روز کردن اطلاعات ارائه شده می‌گردد، ضمن آنکه مسئولیت نهائی آن با ارائه دهندگان اطلاعات و مراجع آنها به سایت می‌باشد.
  • بدیهی است تفسیر ناشی از استفاده از مطالب سایت، تنها به عهده‌ کاربران و بازدیدکنندگان خواهد بود.
  • مدیریت سامانه هیچ‌گونه تضمینی از بابت اینکه هرگونه اقدام صورت گرفته در سایت عاری از خطا می‌باشد را به کاربران نداده و نخواهد داد. تمامی اطلاعات ثبت شده در سایت تاریخ ثبت دارند و روزانه اطلاعات املاک و مشاغل مرتبط جدید به سایت اضافه می‌شود.
  • این سایت هیچ‌گونه تأییدی نسبت به محتوا و مطالب سایت‌های دیگر که به آنها (و یا از آنها) پیوندی داده شده باشد، نداشته و مسئولیتی را از این بابت نمی‌پذیرد. پیوندهای مذکور تنها جهت تسریع کاربرد و راحتی شما صورت گرفته و ریسک و خطر استفاده از مطالب و محتوای این سایت‌ها تنها برعهده‌ کاربران خواهد بود.
  • هیچ فردی حق استفاده از علائم تجاری و اطلاعات مندرج بر روی سایت اعم از عکس، اطلاعات مشاورین و آگهی های منتشر شده بر روی سایت را به نفع خود و بدون اجازه آسمانک ندارد. در صورت بروز این موضوع طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران با فرد برخورد شده و مساله مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد. لوگو یا علایم تجاری مشاورین املاک، که در سایت درج می‌شود مختص به مشاورین بوده و در صورت بروز مشکل در این زمینه مسئولیتی بر عهده آسمانک نیست.
  • سایت آسمانک فقط نمایش دهنده آگهی بوده و در معاملات ملکی هیچ گونه نقشی ندارد. لطفا قبل از خرید ملک با منابع موثق مشورت کرده و با توجه و رعایت نکات امنیتی به معامله اقدام کنید.

در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین آسمانک منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک، زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی یا نماد الکترونیکی و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال است. شما به عنوان عضو یا کاربر مجموعه، با استفاده از آسمانک در نخستین گام کلیه قوانین زیر را پذیرفته‌اید و موظف به رعایت قوانین هستید.